Franczyza

Napisz do nas

Wiemy, że punktów
z lodami nie brakuje.

BOSKO to lodziarnio-kawiarnia specjalizująca się w lodach produkcji własnej. Pierwszy lokal powstał w 2015 roku w centrum Lublina i w ciągu pierwszego roku działalności sezonu stał się najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną lodziarnią na Lubelszczyźnie.

Naszym Gościom staramy się zaproponować coś zupełnie nowego. Coś, czego nie znajdą w żadnej innej lodziarni. Tworzymy bogatą bazę receptur - opracowaliśmy ponad 300 smaków - które oparte są wyłącznie na składnikach najwyżej jakości.

W lokalach BOSKO każdego dnia trafić można na inne, wyjątkowe propozycje. Rozbudowane menu pozwala zadowolić każdego klienta, spełnia wymagania alergików, osób z nietolerancjami pokarmowymi, wegan i tych liczących kalorie.

DOŁĄCZ
DO NAS!

Zadowoleni Franczyzobiorcy i lokale BOSKO odnoszące sukcesy w kolejnych miastach są naszą najlepszą wizytówką.

CO NAS CHARAKTERYZUJE?

Zaufanie klientów

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, żeby nasi Goście zapamiętali sieć BOSKO na długo i chętnie polecali ją swoim znajomym. Dbamy o to, żeby wysoki poziom naszych usług dotyczył każdego lokalu.

Najlepszym dowodem na to jest:

 • ponad 60 000 Fanów na Facebooku,

 • prawie 10 000 Obserwujących na Instagramie,

 • średnia 4,6/5 na platformie Google z niemal 10 000 ocen,

 • czołowe lokaty naszych lokali na TripAdvisor.

DYNAMIKA

Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy dziesiątki tysięcy stałych Klientów, którzy wracają do BOSKO we wszystkich miastach. Wygraliśmy również szereg plebiscytów i konkursów. Jednak ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, żeby zwolnić tempo.

2015

Pierwszy lokal BOSKO powstał w 2015 w Lublinie, dwa lata później pojawiły się dwie pierwsze Franczyzy – w Radomiu i Kielcach.

2018

W 2018 nasza sieć powiększyła się o lokal w Legionowie.

2019

W ciągu następnych 12 miesięcy BOSKO zawitało do Gdyni, Zamościa, Torunia, Łodzi, Pułtuska, a nasi Franczyzobiorcy w Kielcach i Radomiu zdecydowali się na poszerzenie swojej działalności o punkty sezonowe.

2020

W roku 2020 pojawiliśmy się w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Siedlcach i Wejherowie, a kolejna z naszych Franczyz, tym razem w Zamościu, powiększyła się o kolejny punkt.

2021

W roku 2021 do sieci BOSKO dołączyły lokale w Gdańsku, Końskich i kolejny punkt w Warszawie, tym razem w dzielnicy Ursynów. Wielu z naszych Franczyzobiorców zdecydowało się na nowe rozwiązanie – punkty mobilne. 

ELASTYCZNOŚĆ

Wiemy, że w dzisiejszych czasach musimy dostosowywać się do aktualnych warunków na rynku. Dlatego w 2020 roku położyliśmy duży nacisk na sprzedaż na wynos i uruchomiliśmy dowozy w sieci BOSKO, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych stałych Klientów.

CAŁOROCZNE DZIAŁANIE

Sezon w BOSKO nie kończy się razem z wakacjami, o czym doskonale wiedzą nasi Klienci.
W sezonie jesienno - zimowym proponujemy szerokie menu dostosowane do pór roku – desery, ciasta, rozgrzewające herbaty i gorącą czekoladę.

INNOWACJA

Pracujemy nad rozwojem sieci na każdej jej płaszczyźnie. Naszym najnowszym produktem jest aplikacja BOSKO, dzięki której nasi Klienci mogą między innymi skorzystać z programu lojalnościowego, sprawdzać smaki LIVE we wszystkich lokalach i znaleźć BOSKO w swojej okolicy. Każdego dnia pracujemy nad jej kolejnymi funkcjonalnościami.

Aplikacja mobilna

Od 2021 roku w sieci BOSKO istnieje możliwość sprzedaży lodów w punktach mobilnych dedykowanych dla przestrzeni otwartych.

W sezonie wiosenno-letnim wielu Franczyzobiorców decyduje się na poszerzenie kanałów handlu o specjalnie przystosowane przyczepy, rowerki czy wózki, które przyciągają Gości, stanowiąc idealne miejsce na chwilę odpoczynku podczas rodzinnych spacerów i letnich wycieczek. 

Zrób z nami BOSKI biznesNapisz i dowiedz się więcej

Zadowoleni Franczyzobiorcy i lokale BOSKO odnoszące sukcesy w kolejnych miastach są naszą najlepszą wizytówką.

Gwarancją sukcesu sieci jest pełen profesjonalizm, najwyższa jakość i zaangażowanie z obu stron – naszej i naszych Franczyzobiorców.

Na przestrzeni lat opracowaliśmy model biznesowy, oparty na systemie franczyzowym, który pozwoli przyszłym wspólnikom powtórzyć sukces lokalu BOSKO w Lublinie.

 

W RAMACH FRANCZYZY
BOSKO OFERUJEMY:

 • pomoc w stworzeniu i dostosowaniu do Twoich możliwości modelu biznesowego oraz realnej symulacji przychodów opartej na naszym doświadczeniu;

 • analizę proponowanej lokalizacji;

 • projekt technologiczny oraz aranżację lokalu;

 • gwarancję wyłączności terytorialnej;

 • pomoc w doborze: dostawców, maszyn, sprzętu gastronomicznego w wynegocjowanych dla całej sieci cenach;

 • system POS;

 • niezbędne materiały: uniformy, porcelanę, akcesoria;

 • podręcznik operacyjny z opisanym know-how;

 • symulacje finansowe oparte o rzeczywiste dane;

 • stałą wymianę informacji z Centralą i całą siecią – naszych Franczyzobiorców nigdy nie zostawiamy samych, jesteśmy w ciągłym kontakcie. Dwa razy w roku organizujemy konferencje całej sieci, podczas której przestawiamy plany rozwoju, dyskutujemy o nowych pomysłach i ewentualnym problemach Franczyzobiorców;

 • sprawdzone przepisy na ponad 300 różnych smaków lodów oraz pełną gamę receptur;

 • pełną obsługę marketingową i plan promocji indywidualnie dostosowany do rynku Franczyzobiorcy;

 • dołączenie Franczyzy do programu lojalnościowego dla Gości sieci – aplikacji mobilnej BOSKO;

 • ciągłą dbałość o jakość sieci poprzez organizowanie audyty zewnętrzne i sprawdzone systemy kontroli.

Porozmawiajmy o Twojej franczyzie BOSKO:

Michał Mozgawa
Franchising Manager

tel: 510-122-007
e-mail: franczyza@lodybosko.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest BOSKO sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 4, 20-002 Lublin, NIP 712-339-54-07, REGON 384874320 (zwana dalej „BOSKO”)
BOSKO przetwarza Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi prawnie uzasadniony interes BOSKO) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i wykorzystywania plików cookies.