zamów
na dowóz

Franczyza

napisz do nas

Wiemy, że punktów
z lodami nie brakuje.

BOSKO to lodziarnio-kawiarnia specjalizująca się w lodach produkcji własnej. Pierwszy lokal powstał w 2015 roku w centrum Lublina i w ciągu pierwszego roku działalności sezonu stał się najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną lodziarnią na Lubelszczyźnie.

Naszym Gościom staramy się zaproponować coś zupełnie nowego. Coś, czego nie znajdą w żadnej innej lodziarni. Tworzymy bogatą bazę receptur - opracowaliśmy ponad 300 smaków - które oparte są wyłącznie na składnikach najwyżej jakości.

W lokalach BOSKO każdego dnia trafić można na inne, wyjątkowe propozycje. Rozbudowane menu pozwala zadowolić każdego klienta, spełnia wymagania alergików, osób z nietolerancjami pokarmowymi, wegan i tych liczących kalorie.

DOŁĄCZ
DO NAS!

Zadowoleni Franczyzobiorcy i lokale BOSKO odnoszące sukcesy w kolejnych miastach są naszą najlepszą wizytówką.

CO NAS CHARAKTERYZUJE?

Zaufanie klientów

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, żeby nasi Goście zapamiętali sieć BOSKO na długo i chętnie polecali ją swoim znajomym. Dbamy o to, żeby wysoki poziom naszych usług dotyczył każdego lokalu.

Najlepszym dowodem na to jest:

 • ponad 60 000 Fanów na Facebooku,

 • prawie 10 000 Obserwujących na Instagramie,

 • średnia 4,6/5 na platformie Google z niemal 10 000 ocen,

 • czołowe lokaty naszych lokali na TripAdvisor.

DYNAMIKA

Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy dziesiątki tysięcy stałych Klientów, którzy wracają do BOSKO we wszystkich miastach. Wygraliśmy również szereg plebiscytów i konkursów. Jednak ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, żeby zwolnić tempo.

2015

Pierwszy lokal BOSKO powstał w 2015 w Lublinie, dwa lata później pojawiły się dwie pierwsze Franczyzy – w Radomiu i Kielcach.

2018

W 2018 nasza sieć powiększyła się o lokal w Legionowie.

2019

W ciągu następnych 12 miesięcy BOSKO zawitało do Gdyni, Zamościa, Torunia, Łodzi, Pułtuska, a nasi Franczyzobiorcy w Kielcach i Radomiu zdecydowali się na poszerzenie swojej działalności o punkty sezonowe.

2020

W roku 2020 pojawiliśmy się w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Siedlcach i Wejherowie, a kolejna z naszych Franczyz, tym razem w Zamościu, powiększyła się o kolejny punkt.

ELASTYCZNOŚĆ

Wiemy, że w dzisiejszych czasach musimy dostosowywać się do aktualnych warunków na rynku. Dlatego w 2020 roku położyliśmy duży nacisk na sprzedaż na wynos i uruchomiliśmy dowozy w sieci BOSKO, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych stałych Klientów.

CAŁOROCZNE DZIAŁANIE

Sezon w BOSKO nie kończy się razem z wakacjami, o czym doskonale wiedzą nasi Klienci.
W sezonie jesienno - zimowym proponujemy szerokie menu dostosowane do pór roku – desery, ciasta, rozgrzewające herbaty i gorącą czekoladę.

INNOWACJA

Pracujemy nad rozwojem sieci na każdej jej płaszczyźnie. Naszym najnowszym produktem jest aplikacja BOSKO, dzięki której nasi Klienci mogą między innymi skorzystać z programu lojalnościowego, sprawdzać smaki LIVE we wszystkich lokalach i znaleźć BOSKO w swojej okolicy. Każdego dnia pracujemy nad jej kolejnymi funkcjonalnościami.

Aplikacja mobilna

Zrób z nami BOSKI biznesNapisz i dowiedz się więcej

Zadowoleni Franczyzobiorcy i lokale BOSKO odnoszące sukcesy w kolejnych miastach są naszą najlepszą wizytówką.

Gwarancją sukcesu sieci jest pełen profesjonalizm, najwyższa jakość i zaangażowanie z obu stron – naszej i naszych Franczyzobiorców.

Na przestrzeni lat opracowaliśmy model biznesowy, oparty na systemie franczyzowym, który pozwoli przyszłym wspólnikom powtórzyć sukces lokalu BOSKO w Lublinie.

 

W RAMACH FRANCZYZY
BOSKO OFERUJEMY:

 • pomoc w stworzeniu i dostosowaniu do Twoich możliwości modelu biznesowego oraz realnej symulacji przychodów opartej na naszym doświadczeniu;

 • analizę proponowanej lokalizacji;

 • projekt technologiczny oraz aranżację lokalu;

 • gwarancję wyłączności terytorialnej;

 • pomoc w doborze: dostawców, maszyn, sprzętu gastronomicznego w wynegocjowanych dla całej sieci cenach;

 • system POS;

 • niezbędne materiały: uniformy, porcelanę, akcesoria;

 • podręcznik operacyjny z opisanym know-how;

 • symulacje finansowe oparte o rzeczywiste dane;

 • stałą wymianę informacji z Centralą i całą siecią – naszych Franczyzobiorców nigdy nie zostawiamy samych, jesteśmy w ciągłym kontakcie. Dwa razy w roku organizujemy konferencje całej sieci, podczas której przestawiamy plany rozwoju, dyskutujemy o nowych pomysłach i ewentualnym problemach Franczyzobiorców;

 • sprawdzone przepisy na ponad 300 różnych smaków lodów oraz pełną gamę receptur;

 • pełną obsługę marketingową i plan promocji indywidualnie dostosowany do rynku Franczyzobiorcy;

 • dołączenie Franczyzy do programu lojalnościowego dla Gości sieci – aplikacji mobilnej BOSKO;

 • ciągłą dbałość o jakość sieci poprzez organizowanie audyty zewnętrzne i sprawdzone systemy kontroli.

Porozmawiajmy o Twojej franczyzie BOSKO:

Michal Mozgawa
Franchising Manager

tel: 510-122-007
e-mail: franczyza@lodybosko.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lody Bosko. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.