O nas

Pierwsza lodziarnio-kawiarnia BOSKO, specjalizująca się w lodach produkcji własnej, powstała w 2015 roku w centrum Lublina i w mgnieniu oka stała się najpopularniejszą, a tym samym najczęściej odwiedzaną, lodziarnią na Lubelszczyźnie.

W ciągu pierwszego roku funkcjonowania zyskaliśmy rozpoznawalność i uznanie, które z roku na rok rośnie. Najlepszym tego dowodem są legendarne kolejki ustawiające się przed naszymi lokalami w wielu miastach.

W czym tkwi nasz sekret? BOSKICH Klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Od samego początku za cel postawiliśmy sobie zadowolenie naszych Gości oraz najlepszej jakości produkty, które zapewniają niepowtarzalny smak naszych lodów. Nie sposób nie wspomnieć również o ogromnych porcjach. Każda z nich ma aż 120 gramów, dzięki czemu mamy pewność, że Klienci opuszczający BOSKO będą w pełni usatysfakcjonowani.

Czekolada, wanilia albo śmietanka dla fanów prostoty, nasze kultowe batonikowe smaki dla miłośników słodkości, wyjątkowe, orzeźwiające sorbety, a może propozycje dla wegan albo osób dbających o linie?

Mamy wszystko!

CO
WIĘCEJ?

Ponad 300 smaków! Każdego dnia w naszych lokalach można trafić na inną, wyjątkową propozycje.

Czy zamierzamy się na tym zatrzymać? Absolutnie nie! Każdego dnia nasi technolodzy pracują nad kolejnymi propozycjami, których już niedługo będziecie mogli spróbować w BOSKO!

Wyznajemy zasadę, że do wyjątkowych lodów potrzebna jest… wyjątkowa kawa! Dlatego w naszych lokalach oferujemy kawę wypalaną ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren, które gwarantują głębię smaku oraz aromat na długo pozostający w pamięci.

Idealnym uzupełnieniem BOSKIEGO menu są desery lodowe i gofry, które z pewnością można już określić mianem naszej drugiej specjalizacji.

W sieci BOSKO każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnikom klasyki proponujemy pyszne ciasta, a entuzjastom kulinarnych szaleństw MONSTER Shake’i, które podbiły serca młodszej grupy naszych
Klientów i… ich Instagramy.

instagram
lody bosko