Współpraca

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub kawiarnię i chciałbyś swoim klientom serwować lody, które zdecydowanie wyróżniają się smakiem na tle wszystkich innych?

Zależy Ci na produktach, które nie są przeładowane chemią i konserwantami? Zaufaj lodziarni BOSKO, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Jesteśmy przekonani, że zależy Ci na możliwie wysokim zadowoleniu klientów. Zapewne nie chciałbyś, żeby niesmaczny deser to była ostatnia rzecz, którą zapamiętali oni z wizyty w Twoim lokalu. Takie sytuacje sprawią, że możesz zapomnieć o tym, że ktokolwiek wróci ponownie, a tym bardziej poleci Cię swoim znajomym.

Lody od BOSKO są wytwarzane na bazie naturalnych składników. To dzięki nim mają tak wyśmienity smak, który klient zapamięta na bardzo długo. Zyskasz kolejnego stałego klienta, co oczywiście oznacza dodatkowy zysk dla Twojego lokalu.

Proponujemy Ci współpracę, w ramach której będziemy dla Ciebie realizować regularne dostawy lodów. Naszych kontrahentów traktujemy po partnersku i gwarantujemy im najlepszą jakość produktów, która idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Podejmujemy się również dostarczania lodów w związku z różnymi eventami, wydarzeniami kulturalnymi oraz na imprezy rodzinne. Jest to świetny pomysł na pyszny deser, który dodatkowo umili czas gościom przybyłym na koncert, festyn, czy wesele.

W ofercie posiadamy 100 różnych smaków, w tym „Solony Karmel”, który jest absolutnym bestsellerem naszej lodziarni. Przetestuj, które smaki najlepiej sprawdzą się u Ciebie.

Jeśli interesuje Cię współpraca z marką, która w ciągu tylko jednego roku zdobyła setki klientów i pozytywnych recenzji, to już teraz skontaktuj się z nami.

 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody pod słońcem...
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Byłam dzisiaj u was na Zana z Mamą, dwie gałki, które wyglądały jak 8 przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Smak BOSKI, byłyśmy zachwycone i na pewno jeszcze wrócimy! :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody w Lublinie! A wielkość gałki to jak normalne trzy :D Pistacjowe skradły moje serce na wsze czasy. Jesteście BOSCY!
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Suuuuper lody! Nawet w tej mega kolejce opłaca się stać :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody jakie jadłam :) Wielki plus za to, że wegany też mogą się zajadać ze smakiem ;)
  MAGDA
Odwiedź nas profil na Facebooku gdzie znajdziesz więcej opinii
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.