O nas

Cieszymy się, że tutaj zawitałeś i chcesz poznać bliżej naszą firmę. Niebawem i Ty możesz stać się jej częścią, gdyż intensywnie poszukujemy solidnych partnerów biznesowych.

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku jako lodziarnio-kawiarnia BOSKO w centrum Lublina. Od początku postawiliśmy na zadowolenie klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby zapamiętali nasz lokal na długo i chętnie polecali go swoim znajomym.

Wyśmienite lody, miła obsługa oraz kameralny wystrój lokalu sprawiły, że nasza lodziarnia szybko zyskała popularność i stałych klientów. Produkowane przez nas lody rzemieślnicze są zawsze świeże!

W zaledwie rok naszej działalności zdobyliśmy setki stałych klientów oraz wygraliśmy plebiscyt na najlepszą lodziarnię w mieście. Jednakże, ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, żeby zwolnić tempo.

Po otwarciu franczyz w Radomiu, Kielcach, Legionowie, Pułtusku, Łodzi, Zamościu, Toruniu i Gdyni szykujemy się do otwarcia kolejnych lodziarni w różnych miastach Polski. Zależy nam na tym, aby nadal się rozwijać i dodatkowo zaangażować partnerów, którzy pomogą nam otwierać nowe punkty. Ty również możesz dołączyć i razem z nami tworzyć wspaniałe lodziarnie, które będą oblegane przez naszych gości!

 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody pod słońcem...
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Byłam dzisiaj u was na Zana z Mamą, dwie gałki, które wyglądały jak 8 przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Smak BOSKI, byłyśmy zachwycone i na pewno jeszcze wrócimy! :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody w Lublinie! A wielkość gałki to jak normalne trzy :D Pistacjowe skradły moje serce na wsze czasy. Jesteście BOSCY!
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Suuuuper lody! Nawet w tej mega kolejce opłaca się stać :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody jakie jadłam :) Wielki plus za to, że wegany też mogą się zajadać ze smakiem ;)
  MAGDA
Odwiedź nas profil na Facebooku gdzie znajdziesz więcej opinii
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.