Nasze lody

Punktów z lodami w każdym mieście z pewnością nie brakuje. My postanowiliśmy się wyróżnić i zaproponować klientom coś zupełnie nowego. Coś, czego nie znajdą w pierwszej lepszej lodziarni.

Opracowaliśmy ponad 280 różnych smaków zawsze świeżych lodów rzemieślniczych, bo pragniemy by nasi goście wychodzili z BOSKO zawsze z uśmiechem na twarzy!

Naszym flagowym produktem są lody o smaku solonego karmelu. Jest to wyjątkowe połączenie skarmelizowanego cukru z delikatną nutą posmaku morskiej soli. Ten, pozornie, szokujący mix smaków bije rekordy popularności wśród klientów odwiedzających naszą lodziarnię.

W menu znajdziesz także lody dla alergików oraz osób z nietolerancjami pokarmowymi. Dzięki temu, nie będziesz zmuszony obejść się smakiem, podczas gdy Twoi znajomi będą zajadać się pysznymi lodami. Smaków jest wystarczająco dużo, abyś mógł łatwo wybrać dla siebie wyśmienity deser.

Serwujemy lody tylko w dużych porcjach. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli zdecydowałeś się nam zaufać, to oczekujesz solidnej dawki przyjemności. Klienci są mocno zdziwieni, że w atrakcyjnej cenie mogą dostać u nas tak wielką porcję, że wielu z nich ma spore trudności, aby ją samodzielnie pochłonąć.

 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody pod słońcem...
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Byłam dzisiaj u was na Zana z Mamą, dwie gałki, które wyglądały jak 8 przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Smak BOSKI, byłyśmy zachwycone i na pewno jeszcze wrócimy! :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody w Lublinie! A wielkość gałki to jak normalne trzy :D Pistacjowe skradły moje serce na wsze czasy. Jesteście BOSCY!
  BEATA
 • Co piszą o nas inni

  Suuuuper lody! Nawet w tej mega kolejce opłaca się stać :)
  KATARZYNA
 • Co piszą o nas inni

  Najlepsze lody jakie jadłam :) Wielki plus za to, że wegany też mogą się zajadać ze smakiem ;)
  MAGDA
Odwiedź nas profil na Facebooku gdzie znajdziesz więcej opinii
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.